طرح مشارکت تجاری زود بازده (سوغات سراهای گیلان)

بسمه تعالی

طرح مشارکت تجاری زود بازده (سوغات سراهای گیلان)


قطعاً یکی از مطمئن ترین فعالیت های اقتصادی در بین زمینه های متعدد تجاری ، ورود و سرمایه گذاری در بخش مواد غذایی است . شاید مهمترین دلایل موفقیت این حوزه نسبت به سایر حوزه های تجاری و پایداری و ثبات این بخش ، نیاز همیشگی و در حال رشد مردم به مواد غذایی و به خصوص کالاهای پرمصرف و روزانه باشد که این امر هزینه های تبلیغاتی و بازاریابی را کاهش می دهد و عمدتاً با اندکی تمایز و خلاقیت و ارائه قیمت های منصفانه و تخفیفات دائمی و کیفیت مطلوب می توان کسب و کاری با رونق دائمی را به همراه داشت.
از دیگر دلایل موفقیت این کسب و کار عدم وجود هزینه های بالای راه اندازی و هزینه های سربار است. با این وجود اطلاع از رفتار مصرف کننده و ارائه کالاهای نزدیک به ذائقه عمومی و محصولات شناخته شده تر برای مشتریان می تواند هر چه بیشتر بازار مواد غذایی را مطمئن و پررونق نگه دارد.
در این بین محصولات غذایی استان گیلان و به خصوص شهرستان لاهیجان به ویژگی های ذکر شده در بالا بسیار نزدیک است. دلایل متعددی از جمله فراوانی و البته کیفیت این محصولات و از طرفی حجم بالای سفرهای هموطنان از سراسر ایران به این استان و نزدیکی تقریبی به پایتخت و همینطور سلامت این محصولات در مقایسه با نمونه های خارجی سبب شده تا ذائقه و سلیقه عمومی هموطنان در هر استانی نسبت به این محصولات گرایش خاصی داشته باشد.
در همین خصوص و با توجه به تقاضای بالای کالاهای استان گیلان سبب شد تا شرکت تیمن ( چای رفاه لاهیجان ) به عنوان بزرگترین و متنوع ترین تولیدکننده چای کشور و همینطور یکی از برندهای مشهور تولید کیک و کلوچه با عنوان بهفر و یکی از گسترده ترین تأمین کنندگان برنج ایرانی ، زیتون ، روغن زیتون و بادام زمینی ، طرح راه اندازی فروشگاه های سوغات سرای گیلان را در تمامی استان ها ( هر استان یک فروشگاه ) برنامه ریزی و با ایجاد رویکرد مشارکتی و انجام حمایت های اساسی برای راه اندازی این کسب و کار ، علاوه بر تلاش مضاعف در خصوص احیاء تولید ملی ، پویش مقاوم سازی اقتصاد کشور و ایجاد شغل را مدنظر قرار دهد و از تمامی علاقمندان به ایجاد کسب و کارهای زودبازده و به خصوص کسبه و فعالان اقتصادی در صنف مواد غذایی دعوت به عمل می آورد تا ضمن مطالعه شرایط راه اندازی فروشگاه در تحقق طرح پیش رو مشارکت نمایند.


  ''  فرم درخواست شعب استانی ''

شماره تماس جهت اطلاعات بیشتر و عقد قرارداد :   01342942 داخلی 176

تیمن در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید . . .

                   

تماس با ما

آدرس :گیلان , لاهیجان , کمربندی بعثت, پشت سرد خانه ایران زم

تلفن   : 42942 - 013  پیامک: 100042942

ايميل : 

درباره ما

شرکت تیمن(چای رفاه) در خطه سرسبز لاهیجان واقع در  قریه زیبای بیجاربنه در زمینی به مساحت 10000 متر مربع...  ادامه مطلب

سلام برنامه نظافت در کرج