جلسه آموزش زبان تخصصی فوتبال به زبان انگلیسی با همکاری مشترک آکادمی حرفه ای فوتبال سپید لاهیجان و واحد آموزش چای رفاه لاهیجان

نخستین جلسه آموزش زبان تخصصی فوتبال به زبان انگلیسی با همکاری مشترک آکادمی حرفه ای فوتبال سپید لاهیجان و واحد آموزش چای رفاه لاهیجان

نخستین جلسه آموزش زبان تخصصی فوتبال به زبان انگلیسی با همکاری مشترک آکادمی حرفه ای فوتبال سپیدرود لاهیجان و واحد آموزش چای رفاه لاهیجان در محل سالن اجتماعات این کارخانه برگزار شد.

این پروژه آموزشی که برای نخستین بار در استان گیلان اجرایی می شود به منظور آماده سازی بازیکنان و کادر فنی آکادمی فوتبال سپیدرود لاهیجان برای حضور در اردوهای خارجی برنامه ریزی شده است.

قرار است اولین اردوی خارجی این آکادمی در اوایل سال ۹۷ در کشور آلمان برگذار شود که در کنار آموزش زبان آلمانی، زبان انگلیسی هم در دستور کار این آکادمی قرار گرفته است.

خادمی پاشاکی مدرس و طراح این دوره که سابق بر این با همکاری شهرداری لاهیجان،  دوره آموزشی زبان انگلیسی ویژه تاکسیرانان ۱۸۲۸ را برای نخستین بار در ایران طراحی و اجرا نموده بود ، واحد آموزش کارخانه چای رفاه لاهیجان را یک واحد خلاق و همچنین فعال دانست که استانداردهای لازم جهت آموزشهایی در سطح قابل رقابت جهانی را دارا می باشد.

در حاشیه این کلاس آموزشی، هومن محقق مالک آکادمی فوتبال سپیدرود لاهیجان نیز فعالیتهای هیئت فوتبال لاهیجان در خصوص توسعه فوتبال این شهرستان را بسیار موثر و مثبت ارزیابی کرد و از مسئولین این هیئت درخواست نمود با حضور در این دوره آموزشی که در سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته برگزار می شود بر فرایند آموزشی و آزمون پایان دوره نظارت نمایند.

در نهایت یک مقام مسئول در واحد آموزش چای رفاه عنوان کرد به شرط موفق بودن این دوره، قابلیت پیشنهاد به سایر آکادمی ها، باشگاه ها و مدارس فوتبال در سطح کشور وجود دارد.

       

تیمن در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید . . .

                   

تماس با ما

آدرس :گیلان , لاهیجان , کمربندی بعثت, پشت سرد خانه ایران زم

تلفن   : 42942 - 013  پیامک: 100042942

ايميل : 

درباره ما

شرکت تیمن(چای رفاه) در خطه سرسبز لاهیجان واقع در  قریه زیبای بیجاربنه در زمینی به مساحت 10000 متر مربع...  ادامه مطلب

سلام برنامه نظافت در کرج