نخستین تور تخصصی چای ایرانی

نخستین تور تخصصی چای ایرانی به همت کارخانه چای رفاه لاهیجان و دفتر گردشگری و مسافرتی زیال

نخستین تور تخصصی چای ایرانی به همت کارخانه چای رفاه لاهیجان و دفتر گردشگری و مسافرتی زیال برگزار شد . برنامه آفرود، بازدید از باغات ارگانیک چای  ، خط تولید ، آزمایشگاه و خانه چای کارخانه چای رفاه لاهیجان از جمله برنامه های این تور بود . گردشگران در دیدار با حاج یوسف فلاح ابراهیمی ، پدر چای ایران از نزدیک با نظرات و دغدغه های ایشان نسبت به حفظ این طلای سبز و میراث گرانبهای پیشینیان آشنا شدند.فلاح ابراهیمی هر بوته چای را چون چاه نفتی تشبیه کرد و علاوه بر پتانسیل اشتغال زایی این صنعت ، حفظ محیط زیست را مهمترین کار ویژه نگهداشت بوته های چای دانست.

پیاده روی در جنگل و  بازدید از مزارع چای ارگانیک چای رفاه و تماشای مناظر بی نظیر و محسور کننده این باغات و مشاهده تلاش کشاورزان و برداشت چای دستچین گردشگران نشاط بسیار بالایی را برای آنان به ارمغان آورد.

پس از یک ساعت چای چینی و نوشیدن چای زغالی که به همت خود گردشگران در دل طبیعت و بر فراز کوه های اطراف لاهیجان تهیه شده بود طعم واقعی و اثتثنایی چای ایرانی را به کام گردشگران نشاند که میل به نوشیدن یک فنجان دیگر نشان از رضایت و خرسندی این عزیزان داشت.

بازدید تخصصی از خطوط تولید کارخانه چای رفاه و کلوچه سازی این کارخانه و صرف کلوچه های تازه تولید و همینطور مشاهده فعالیتهای آزمایشگاه تخصصی  و مرکزی چای رفاه و پرسش و پاسخ علمی ، دقت کار تولید چای را برای گردشگران روشن نمود.

برنامه نخستین تور گردشگری نیمروزه این کارخانه با حضور در خانه چوبی کارخانه چای رفاه واقع در کمربندی بعثت لاهیجان و خرید میزان قابل ملاحظه ای چای و کلوچه و سایر دمنوش ها پایان یافت و با بدرقه گردشگران همراه گشت.

اسفندیار زیال ، مدیر آژانس مسافرتی زیال و مدیر کمیته تخصصی گردشگری و ورزشی ایران برگزاری این چنین تورهایی را موجب ارتقاء سلامت و روحیه نشاط و همینطور افزایش نقش تخصصی مردم نسبت به غذای سالم و همینطور رونق فعالیتهای کشاورزی و گردشگری دانست.

خادمی پاشاکی  ، مدیر توسعه بازار شرکت چای رفاه لاهیجان نیز خبر از تداوم و توسعه این تورها داد و تورهای نیم روزه ، یک روزه و دو روزه را از برنامه های مهم 6 ماه اول چای رفاه دانست و اضافه کرد که برنامه های بسیار جذاب و تخصصی برای جلب سلایق مختلف برنامه ریزی شده است.

تیمن در شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید . . .

                   

تماس با ما

آدرس :گیلان , لاهیجان , کمربندی بعثت, پشت سرد خانه ایران زم

تلفن   : 42942 - 013  پیامک: 100042942

ايميل : 

درباره ما

شرکت تیمن(چای رفاه) در خطه سرسبز لاهیجان واقع در  قریه زیبای بیجاربنه در زمینی به مساحت 10000 متر مربع...  ادامه مطلب

سلام برنامه نظافت در کرج