درخواست نمایندگی

شرکت تیمن بنیانگذار صنعت چای سبز و اولونگ در ایران

کارخانه چای رفاه لاهیجان

به پشتوانه یکصد سال صنعت چای در ایران شرکت تیمن (چای رفاه لاهیجان)در سال 1381 در خطه سرسبز لاهیجان ابتدا در زمینی به مساحت 10.000 متر و زیر بنای 8.000 متر در قریه زیبای بیااربنه به منظور فرآوری ، آماده سازی و عرضه محصول چای با ظرفیت بسته بندی 5 تن در یک شیفت کاری تأسیس شد.شرکت تیمن پس از گذشت 15 سال و با توجه به اهمیت مضاعف تولید چای با کیفیت در مناطق مختلف و با هدف نزدیک شدن بیش از پیش به ذائقه های مصرف کنندگان ، ظرفیت تولیدی خود را به 5 کارخانه چایسازی در مناطق مختلف با حدود 12 هکتار مساحت و بیش از 29.000 متر زیربنا سالن تولید و بسته بندی توسعه بخشید .شرکت تیمن در سال 1387 برای اولین بار در ایران موفق به تولید چای سبز از بوته های چای ایرانی گردید که پیش از این 100 % وارداتی بوده و لقب بنیانگذار صنعت چای سبز در ایران برای
شرکت تیمن و پدر چای سبز ایران برای مدیرعامل را به ارمغان آورد. تیمن در سال 1389 تولید چای اولونگ را در ایران محقق ساخت که نماد زیبایی شرق در کشورهای دیگر معرفی می شود . تولید چای سفید در سال 1391 ابتکاری دیگر از این شرکت بود تا ارزش افزوده این طلای سبز را به بالاترین درجه اش رساند . با این وجود واحد R & D شرکت تیمن دست از تلاش فکری نکشید و برای ترویج هر چه بیشتر چای سبز ، ورود به صنعت کیک و کلوچه را پیشنهاد داد و برای نخستین بار در ایران کیک و کلوچه حاوی چای سبز با عنوان )کوک تی( تولید شد که با استقبال بسیار خوبی مواجه گردید .

شرکت تیمن در این مدت گام را فراتر از تمام فعالان صنعت چایسازی در ایران نهاد و با توجه به نیاز بازار محصول چای خود را با تنوع بی نظیری در طعم و بسته بندی تولید نمود و سبد کالای خود را برای ورود به صنعت بسته بندی در ایران کاملتر کرد و علاوه بر چای ، کیک و کلوچه ، برنج ، ادویه جات و حبوبات را با نام های چای رفاه ، سوگند ، تیمن ، تیما و بهفر با بهترین کیفیت تولید و بسته بندی نمود .
همچنین شرکت تیمن همگام با استانداردهای جهانی و با همت کارشناسان متخصص ایرانی و کارکنان پرتلاش این شرکت به اخذ گواهینامه های ISO 9001-2015 و ISO 22000 و ستاره بین المللی کیفیت از شرکت TUV آلمان و HACCP در مدیریت کیفیت و ایمنی بهداشت، نشان استاندارد ملی ایران ، گواهینامه ثبت اختراع چای سوزنی نائل آمد و در فروردین 1389 موفق به دریافت نشان ایمنی و سلامت )سیب سلامت( برای چای سبز گردید و در سال 1394 برای اولین بار در ایران نشان ایمنی و سلامت برای چای اولونگ ، برنج سفید و برنج قهوه ای را از دست وزیر محترم بهداشت دریافت نمود.
همچنین دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده در هشت سال متوالی و عنوان چهره ماندگار در تولید چای سبز عنوان واحد نمونه صنعتی از دیگر کامیابی های این شرکت می باشد.
شرکت تیمن در زمینه صادرات نیز تاکنون با کشورهای مختلفی از قبیل روسیه ، استرالیا ، آلمان ، عمان ، ترکیه ، امارات ،کویت ، عراق ، ازبکستان ، تاجیکستان ،ترکمنستان و افغانستان همکاری داشته است و بعنوان صادر کننده نمونه استان برای هشت سال متوالی )از سال 1392 تا 1399 ( انتخاب گردیده است.

استان های دارای نمایندگی از چای رفاه لاهیجان:

get

درخواست نمایندگی

جهت درخواست نمایندگی چای رفاه لاهیجان میتوانید از این قسمت اطلاعات خود را وارد نمایید

"*" indicates required fields

لطفا نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید*
لطفا آدرس خود را وارد نمایید*
Max. file size: 10 MB.